O nas

Dekoracje ślubne i weslene, aranżacje, zabawa detalami to nasza pasja. Uwielbiamy tworzyć niepowtarzalne projekty i pracować z naszymi klientami. Kompozycje florystyczne dopasowujemy do oryginalnych pomysłów i wymagań klientów. Podczas spotkania staramy się poznać marzenia, a w trakcie realizacji urzeczywistnić je. Jesteśmy przekonani, że im bardziej nietypowa aranżacja florystyczna, tym więcej zabawy w tworzeniu dekoracji.

Nasz zespół to grupa ludzi z wyjątkowymi zdolnościami manualnymi i dużym doświadczeniem. Jesteśmy po szkołach florystycznych, plastycznych, kursach designu i projektowania. Śledzimy trendy dekoracyjne i staramy się, aby każda uroczystość zachwycała przybyłych gości.

Projekty i aranżacje florystyczne to pasja właścicielki firmy. Jej dbałość o detale i drobne szczegóły powoduje, że każda aranżacja jest niepowtarzalna.  Ma olbrzymie doświadczenie florystyczne i organizacyjne. Jej wiedza na temat ślubów, wesel i przyjęć to ponad 15 lat działalności w branży. Kursy designu i projektowania, florystyki, aranżacja wnętrz i wszystko, co można zrobić samodzielnie to jej hobby.

Szukacie firmy dekoratorskiej, która spełni wysokie wymagania? Chcielibyście mieć pewność, że kwiatowe aranżacje będą oryginalne i wykonane na najwyższym poziomie? Zapraszamy na spotkanie.

Poznajcie nas i przekonajcie się jak wielką radość czerpiemy z naszej pracy.

Do zobaczenia Marta Mikołajczak- Mądrzak

FB https://www.facebook.com/dekoratorkidekoracjeslubne
Instagram https://www.instagram.com/dekoratorki.pl/
Blog http://dekoratorki.blogspot.com/