Dekoracje Hotel Barczyznna

Dekoracje ślubne|Dekoracje ślubne » Wszystkie|Dekoracje ślubne » Dekoracje od A do Z|Dekoracje ślubne » Dekoracje sal|Dekoracje ślubne » Dekoracje kościołów|Dekoracje ślubne » Candy Bar

Założenia projektowe: elegancka dekoracja, w minimalistycznym stylu z dodatkiem ślubnego designu i klasycznego romantyzmu.

Ulubine kolory klientki to biały i czarny, ale ..... jest jeszcze Pan Młody. Finalnie biało- czarną dekorację w Hotelu Barczyzna i Kościle pw. Nawiedzenia  Najświętszej Marii Panny w Poznaniu  podkolorowaliśmy modnymi miętowymi i szarymi tonacjami. Proste wstążki w różnych odcieniach miety i szarości pojawiły się w dekoracji sali, kościoła i dodatkach ślubnych.

Nie ma designu bez najmodniejszych trendów ślubnych. Nasz klient zdecydował się na mocny i bardzo oryginalny dodatek, czyli bukiet ślubny z broszek. Błyszcząca kompozycja wykonana z kryształowych broszek idelanie komponowała się z bardzo prostą i elegancką sukienką  Panny Młodej.

W kościele pw. Nawiedzenia  Najświętszej Marii Panny w Poznaniu wykonaliśmy kompozycje bazując tylko na prostych formach. Bukiety ułożono w szklanych wazonach, główne kwiaty, które wykorzystano to proste i stylowe gladiole. Dekoracja to idealnie prezentowała się w monumentalnym wnetrzu kościoła.

Wzdłuż ławek ułożyliśmy eleganckie tkaniny z dodatkiem wstążek w kolorach szarych i miętowych. Pomiędzy ławkami były ustawione lampiony ze świecami. Biały dywan rozwinięty wzdłuż przejścia dodał elegancji prostej dekoracji.

Na sali pojawił się akcent czarnego koloru, monogramy dodane do serwetek i litery dodane do kompozycji idelanie nawiązały do czarnej ściany za Parą Młodą. Bukiety wykonaliśmy z mieszanych kwiatów, pastelowa koloroystyka idelanie dopasowała się do miętowo- szarych wstążek.

Bukiety na wysokich wazonach, to idealne rozwiązanie. Kompozycje nie przeszkadzają w konwersacji, a dekoracja przez całe wesele pięknie się prezentują. Sala Hotelu Barczyzna była wyjątkowo pięknie udekorowana.

Na stołach pojawił się akcent z monogramem pary oraz wstążki.

Jedną z atrakcji na weselu był Candy Bar. Taki słodki stół to oryginalny pomysł na dekorację. Oczywiście do dekoracji użyliśmy czarne litery i monogramy. Nie zabrakło też szarych i mietowych wstążek.

Wszystkie dodatki: słodkości dla gości, rożki z ryżem, zaproszenia i zawiadomienia, wszytsko w dopasowanej stylistyce.

 

 

Przygotowanie projektu: Marta Mikołajczak- Mądrzak

Realizacja i opieka techniczna: Dekoratorki

Zdjęcia: Piotr Pasieczny Pracownia Fotobueno www.fotobueno.pl

 

  • bukiet z broszek
    bukiet z broszek